Bsn Mühendislik > Kurumsal

Şirket Profilimiz

BSN Mühendislik 2010 Ağustos ayında kurulmuştur. Mühendislik bazında yapılacak proje,taahhüt işleri ve özellikle endüstriyel alanda ihtiyaç olabilecek Kalite Yönetim Sistemleri başta olmak üzere danışmanlık ve müşavirlik hizmetlerini sürdürmeyi ve aynı zamanda yine endüstriyel ihtiyaçlara cevap verecek malzeme, ekipman, makine, yedek parça v.b. gibi ithalat ve ihracatı yapmayı hedeflemiştir.

Firmamız Limited Şirket olup, kurucu ortakları Makine Mühendisi Ömer Suat Toptaş ve Jeofizik Mühendisi Süha Topçu’dur.
Özellikle 20 yıllık profesyonel iş hayatında çeşitli projelerin yönetimi, üretim mühendisliği, kalite müdürlüğü, ar-ge müdürlüğü, genel müdürlük anlamında metal sektörü, otomotiv sektörü, aydınlatma sektörü, inşaat sektörü gibi önemli iş kollarında çalışmalar yapmışlardır.

Bu bilgi birikim ve tecrübenin kesiştiği nokta artık BSN Mühendislik İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi’dir.

Yapılacak tüm faaliyetlerde bu tecrübenin yanı sıra, konusunda uzman ve marka olan ulusal ve uluslar arası distribütörlüklerimiz ve çözüm ortaklarımız bulunmaktadır.

MİSYON-VİZYON

“Yenilenebilir Enerji”ye yönelik projelerle, “Sürekli İyileştirme” yaklaşımını gösteren uygulamaları hem Türkiye’de, hem de Dünya’da başarabilmek ve buna paralel olarak iş hacmini ve referanslarını genişleten bir şirket konumuna gelmek, şirketimizin vizyonudur.

Şirketimiz bu vizyonel yaklaşımı gösterirken ana prensiplerimiz;

Kaynak tasarrufu sağlamak.
Çevreye ve insana duyarlı davranmak.
Kaliteli insan, kaliteli iş prensibiyle çalışmak.
Dünya teknolojisine entegre çalışmak.
Yenilikçi olmak.
Rekabetçi ve hızlı olmak.

FAALİYETLERİMİZ

BSN Mühendislik İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. olarak başlıca faaliyet konularımız
Her türlü binaya ( konut, villa, otel, hastane, otopark, avm, iş merkezi ve ofis, restaurant, otopark, spor salonu v.b.) uygun sıhhi tesisat, ısıtma ve soğutma, havalandırma, yangın, yağmur, gri su v.b. gibi mekanik projeleri ve uygulamaları yapmak.
Yenilenebilir Enerji kapsamında “ Isı Pompası “ ve “ Led Aydınlatma” projeleri ve uygulamaları yapmak.
Merkezi sistem binalarda, 5627 Sayılı Enerji Verimliliği Kanununa uygun olarak “ Isı Pay Ölçer” sistemlerine ait projeleri ve uygulamaları yapmak.
Kaynak ve Kesme Teknolojilerine ait makine, sarf malzemeleri, ürünler ve ana/yardımcı malzemelerin ticaretini yapmak.
Kalite Yönetim ve Çevre Yönetim Süreçleri konularında, ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, ERP, Şirket Organizasyonel Yapılandırma ve Kurumsal Kimlik, Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri vermek.

Çözüme İhtiyacınız Varsa ... Sizin İçin Varız

İletişim